Všetky kategórie

Polykarbonátová pevná doska

Mechanické vlastnosti

Čas: 2022-03-07 Počet zobrazení: 155

(A) mechanické vlastnosti
1. Nárazová pevnosť: Odolnosť proti nárazu dosky PC je vynikajúca, jej odolnosť proti nárazu je 250-krát väčšia ako hrúbka skla, je 30-krát väčšia ako akrylová doska.
Rázová húževnatosť Pc vytrvalostnej dosky má názov "priehľadná oceľová doska".
2. Pevnosť v ťahu je dobrá, tepelná odolnosť dosky s odporom PC je dobrá, dokonca aj pri 120 ℃, jej pevnosť v ťahu môže stále dosiahnuť 350 kgf / cm2.
3. Pevnosť v ohybe: Odolnosť dosky proti ohybu PC je dobrá, aj keď sa uhol ohybu 90 ° stále nerozbije.
4. Odolnosť voči únave a tečeniu: PC odolnosť voči tečeniu v termoplaste je najlepšia. Aj pri vysokých teplotách je jeho dotvarovanie stále veľmi malé.

(B) tepelné vlastnosti
1. Teplota topenia: Teplota topenia PC odporovej dosky 135 ℃, nepretržité používanie teploty až do 120 ℃.,
2. Koeficient lineárnej rozťažnosti: koeficient lineárnej rozťažnosti 7 × 10-5 cm / cm / ℃ v plaste je malý.
3. Mbrittlement teplota: Teplota krehkej dosky PC -40 ℃, minimálna teplota nepretržitého používania -30 ℃, je všeobecne neporovnateľná plast.
4. Horľavosť: PC odolná doska patrí medzi samozhášavé plasty, ktoré pri zahrievaní na vysoké teploty neprodukujú toxické plyny.

(C) optické vlastnosti

(D) zvuková izolácia
Zvuková izolácia PC odolného panelu je o 3-4DB vyššia ako u skla
Panel Sunlight je obchodný názov polykarbonátového priehľadného panelu, označovaného ako PC panel, čo je nový dekoratívny materiál s vysokou pevnosťou, priepustnosťou svetla, zvukovou izoláciou a úsporou energie bežne používaný v medzinárodnom meradle. Má vynikajúci výkon, nízku hmotnosť, odolnosť voči poveternostným vplyvom, super pevnosť, spomaľovač horenia a zvukovú izoláciu a je široko uznávaný architektonickým dizajnom, dekoračným inžinierstvom, environmentálnym inžinierstvom a reklamným priemyslom. Objem predaja solárnych panelov na medzinárodnom trhu rastie rýchlosťou 20 % ročne. S postupnou modernizáciou domácich budov sa množstvo kľúčových národných stavebných projektov dostalo do vedenia pri prijímaní slnečných panelov, čo nazbieralo cenné skúsenosti v oblasti dizajnu, konštrukcie a každodennej údržby na propagáciu tohto materiálu v Číne.

Prímorský vyhliadkový koridor-1

Predchádzajúci príspevokVysokorýchlostný železničný nosič batožiny

nasledujúci príspevokVysokorýchlostný plot

ktorá aplikácia ktorá aplikácia