Všetky kategórie

Polykarbonátová dutá doska

Vchod do budovy markízy

Čas: 2022-03-07 Počet zobrazení: 167

Špičková pevná markíza využíva dovážané polymérové ​​dosky s vysokou odolnosťou proti vetru, antikoróznou ochranou, odolnosťou proti nárazu, starnutím a ďalšími vlastnosťami.
(1) Priepustnosť svetla: dobrá priepustnosť svetla (88% priepustnosť svetla), žiadne žltnutie, zahmlievanie a zlá priepustnosť svetla pri vystavení slnečnému žiareniu.
(2) Odolnosť voči poveternostným vplyvom: Povrch má koextrudovanú vrstvu UV ochrany, ktorá môže zabrániť únavovému žltnutiu živice spôsobenému slnečným UV žiarením. Povrchová koextrudovaná vrstva má chemickú príťažlivosť ultrafialového žiarenia
lúče a premieňajú sa na viditeľné svetlo. Má dobrý stabilizačný účinok na fotosyntézu rastlín a je vhodný na ochranu áut pred poškodením UV žiarením.
(3) Odolnosť proti nárazu: rázová húževnatosť polykarbonátovej dosky je 300-krát väčšia ako obyčajné sklo, 20-30-krát väčšia ako akrylová doska, 2-krát väčšia ako u tvrdeného skla, bez rizika zlomenia
Nebezpečenstvo lomu, povesť „nerozbitného skla“ a „zvoniacej ocele“ je výborným materiálom pre nepriestrelné sklá.
(4) Spomaľovač horenia: Podľa národného testu GB8624-97 je spomaľovač horenia triedy B1, žiadne kvapky ohňa, žiadny toxický plyn.
(5) Nespôsobí deformáciu a iné zmeny kvality v teplotnom rozsahu -40 ℃ až +120 ℃.
(6) Ľahkosť: nízka hmotnosť, ľahko sa prenáša a inštaluje.
(7) Zvuková izolácia: dobrý zvukotesný efekt.

titulný obrázok

Predchádzajúci príspevokFasáda nákupného centra

nasledujúci príspevokVeľkolepé zobrazenie

ktorá aplikácia ktorá aplikácia