Všetky kategórie

Polykarbonátový reliéfny a vlnitý plech

Kvetinová miestnosť

Čas: 2022-03-07 Počet zobrazení: 116

Od budúcich návrhov striech až po nepriestrelné okná
Once the required functionality is in place, polykarbonátové dosky offer more possibilities for both interior and exterior applications, added Dr. Benz: "For example, molded clone multilayer materials can provide good insulation properties similar to triple glazing. Because of its extreme flexibility of use, the molded clone sheet is easy to mold while remaining strong and durable, and it also outperforms many other materials in terms of design freedom." In addition, the sheet has high UV stability and scratch resistance. For the panels themselves, the molded clone Hygar grade also offers extremely high safety standards, and the range is not only bullet-proof but also explosion-proof. These properties are particularly important in the construction of customer service areas as well as public buildings.

Polykarbonátové dosky umožnili odvážne vytvorenie nápaditých dizajnov, ako je letiskový terminál Airbus A380, nová železničná stanica v čínskom Wu-chane a nemecký pavilón na svetovej výstave Expo v Šanghaji v roku 2010. Ako súčasť novej vysokorýchlostnej železnice Peking-Hong Kong je stanica Wuhan postavená z 16-25 mm hrubých viacvrstvových plechov, ktoré poskytujú nielen moderný vzhľad, ale aj sofistikovaný dizajn pre celú infraštruktúru. Pod 54,000 2 mXNUMX strechou z polykarbonátu vznikla majestátna budova budúcnosti.

Úplne inou oblasťou použitia multifunkčných panelov sú protihlukové steny na verejných miestach. Na oboch stranách diaľnice sú všade sivé betónové steny určené na ochranu miestnych obyvateľov, no chýba im určitá vizuálna príťažlivosť. Wim Van Eynde, globálny projektový manažér pre verejnú dopravu v divízii polykarbonátových dosiek Bayer MaterialScience, vysvetľuje: „Priehľadné steny vyrobené z dosiek s hrúbkou až 18 mm môžu spĺňať všetky príslušné zákonné požiadavky a zároveň dokonale splývať s okolitou krajinou. ľahko sa používajú a sú cenovo výhodné, sú tiež šetrné k životnému prostrediu a odolné voči graffiti a chemikáliám.“ Špeciálne vyvinutá trieda spomaľujúca horenie spĺňa prísne požiadavky na toxicitu ohňa a dymu.

Predchádzajúci príspevoknikto

nasledujúci príspevokObchodný vrch

ktorá aplikácia