Všetky kategórie

Polykarbonátový reliéfny a vlnitý plech

Kvetinová miestnosť

Čas: 2022-03-07 Počet zobrazení: 218

Od budúcich návrhov striech až po nepriestrelné okná
Keď je požadovaná funkcia zavedená, polykarbonátové dosky ponúkajú viac možností pre interiérové ​​aj exteriérové ​​aplikácie, dodal Dr. Benz: "Napríklad lisované klonované viacvrstvové materiály môžu poskytnúť dobré izolačné vlastnosti podobné trojitému zaskleniu. Vďaka extrémnej flexibilite použitia sa lisovaný klonovaný plech ľahko formuje, zatiaľ čo zostáva pevný a odolný a tiež prekonáva mnohé iné materiály, pokiaľ ide o slobodu dizajnu." Okrem toho má plech vysokú UV stabilitu a odolnosť proti poškriabaniu. Pre samotné panely ponúka lisovaný klon stupeň Hygar tiež extrémne vysoké bezpečnostné štandardy a tento rad je nielen nepriestrelný, ale aj odolný voči výbuchu. Tieto vlastnosti sú obzvlášť dôležité pri výstavbe priestorov služieb zákazníkom, ako aj verejných budov.

Polykarbonátové dosky umožnili odvážne vytvorenie nápaditých dizajnov, ako je letiskový terminál Airbus A380, nová železničná stanica v čínskom Wu-chane a nemecký pavilón na svetovej výstave Expo v Šanghaji v roku 2010. Ako súčasť novej vysokorýchlostnej železnice Peking-Hong Kong je stanica Wuhan postavená z 16-25 mm hrubých viacvrstvových plechov, ktoré poskytujú nielen moderný vzhľad, ale aj sofistikovaný dizajn pre celú infraštruktúru. Pod 54,000 2 mXNUMX strechou z polykarbonátu vznikla majestátna budova budúcnosti.

Úplne inou oblasťou použitia multifunkčných panelov sú protihlukové steny na verejných miestach. Na oboch stranách diaľnice sú všade sivé betónové steny určené na ochranu miestnych obyvateľov, no chýba im určitá vizuálna príťažlivosť. Wim Van Eynde, globálny projektový manažér pre verejnú dopravu v divízii polykarbonátových dosiek Bayer MaterialScience, vysvetľuje: „Priehľadné steny vyrobené z dosiek s hrúbkou až 18 mm môžu spĺňať všetky príslušné zákonné požiadavky a zároveň dokonale splývať s okolitou krajinou. ľahko sa používajú a sú cenovo výhodné, sú tiež šetrné k životnému prostrediu a odolné voči graffiti a chemikáliám.“ Špeciálne vyvinutá trieda spomaľujúca horenie spĺňa prísne požiadavky na toxicitu ohňa a dymu.

Predchádzajúci príspevoknikto

nasledujúci príspevokObchodný vrch

ktorá aplikácia ktorá aplikácia